اشنایدر

اشنایدر

اشنایدر

اشنایدر الکتریک، (به انگلیسی: Schneider Electric) شرکت تجهیزات الکتریکی فرانسوی چندملیتی است، که در زمینهٔ مهندسی برق و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، همچنین تولید تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت می‌کند.

اشنایدر
اشنایدر

معرفی برند Schneider

اشنایدر الکتریک در سال ۱۸۳۶ میلادی در زمینه‌ی طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی و الکتریکی، مهندسی برق، تجهیزات تولید، توزیع و انتقال انرژی الکتریکی فعالیت خود را آغاز نموده است.

این برند در راستای پیشبرد اهداف خود در بازارهای جهانی‌ گام بر می‌دارد، اشنایدر الکتریک در فهرست ۵۰۰ شرکت بزرگ جهان جای دارد و با داشتن تولید محصولات متنوع نظیر انواع تجهیزات شبکه و داده، تجهیزات برقی و قطعات الکتریکی فعال است.

از جمله محصولات تولیدی این برند می‌توان انواع کابل و داکت شبکه، پریز و کلید ساختمانی و کلیدهای صنعتی اشاره کرد.

تجهیزات الکتریکی، (به انگلیسی: Electrical equipment) شامل هر ماشینی می‌شود، که با الکتریسیته کار می‌کند. تجهیزات الکتریکی معمولاً دارای یک محفظه، شماری اجزای الکتریکی و اغلب یک کلید می‌باشند.

نمونه‌هایی از این تجهیزات عبارتند از:

  • لوازم عمده خانگی
  • ریزکنترلگرها
  • ابزار برقی ولتاژ بالا
  • لوازم خانگی کوچک

اغلب واژه تجهیزات الکتریکی تنها اشاره به بخشی از سامانه توزیع انرژی الکتریکی دارد، مانند:

  • سوئیچ‌های توزیع برق
  • تابلوهای توزیع برق
  • قطع کننده‌های مدار
  • کنتورهای برق
  • ترانسفورماتورها

 

اشنایدر
اشنایدر

اشنایدر schneider

مهندسان الکترونیک سیستم‌های پیچیده پردازش اطلاعات را طراحی می‌کنند. (یک پردازندهٔ رایانه (CPU) اینتل core i7-2600 که با ابعاد ۳۷٫۵x۳۷٫۵ میلی‌متر دارای حدود ۱ میلیارد و ۱۶۰ میلیون ترانزیستور است)

مهندسی برق (به انگلیسی: Electrical engineering) زیرمجموعه‌ای از مهندسی است که به مطالعه و کاربردهای مرتبط با الکتریسیته، الکترومغناطیس و الکترونیک می‌پردازد. می‌توان مهندسی برق را به دو قسمت عمده تقسیم کرد:

بررسی و طراحی سیستم‌های انتقال و تبدیل انرژی الکتریکی؛

یا بررسی و طراحی سیستم‌های الکترونیکی برای پردازش و انتقال اطلاعات، نظیر رایانه‌ها، سامانه‌های مخابراتی، مدارهای مجتمع، رادارها و نظایر آن.

به بیان دیگر، مهندسان برق از الکتریسیته یا برای انتقال انرژی یا برای پردازش اطلاعات استفاده می‌کنند.

فراگیرتر شدن استفاده از انرژی الکتریکی و افزایش نیاز به انتقال و نیز پردازش سریع‌تر اطلاعات، مهندسی برق را به یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین

زمینه‌های مهندسی و صنعت تبدیل کرده‌است.

اشنایدر
اشنایدر

اشنایدرschneider

   schneider electric

اشنایدر الکتریکی به سال ۱۸۳۶ میلادی در کشور فرانسه  تاسیس شده است.

تا امروز مجموعه ای ممتاز و پیشرو در بازار محسوب می‌شود. این شرکت در سال ۱۸۳۶ توسط جوزف اوژن اشنایدر تاسیس شد و در سال ۱۹۸۱ توسعه یافت.

برند اشنایدر الکتریکی در سراسرجهان از لحاظ اعتبار و قابلیت اعتماد مشتری دارای جایگاه ویژه ای است، به طوری که این شرکت در سال ۲۰۱۵ در فهرست ۵۰ شرکت برتر اروپا قرار گرفته است.

در این کمپانی در سراسر جهان بیش از ۱۶۱ هزار نفر مشغول به فعالیت می باشند و در آمد سالیانه ای به ارزش ۲۶.۶ میلیارد یورو برای اشنایدر الکتریک به ثبت رسیده است.

اشنایدر در کشور های مختلفی از جمله تایلند،فرانسه،اندونزی و … کارخانه هایی تاسیس کرده است که با توجه به فاصله کارخانه تا مصرف کننده ها بتواند با قیمت مناسبی تجهیزات خود را به مشتریانش عرضه کند.

در تمامی این کارخانه ها کیفیت محصولات با استاندارد های اشنایدر مطابقت دارد.

اشنایدر الکتریک در زمینه استفاده از تکنولوژی های جدید و نوآوری در این صنعت با برخورداری از مراکز متعدد R&D همواره شرکتی فعال بر شمرده می شود.

به نحوی که تا به الان ۲۰۰۰۰ اختراع ثبت شده به نام این کمپانی منظور گردیده است.

محصولات کمپانی Schneider که در اشنایدر الکتریکی برای استفاده همکاران گرامی با ریز مشخصات فنی، ابعادی و قیمت به روز ارائه شده است در ادامه لیست می گردد، با کلیک بر روی نام هر دسته، وارد صفحه مختص به آن شوید:

کلید اتوماتیک Schneider

خازن سه فاز Schneider

کنتاکتور خازنی Schneider

ژوزف اوژن اشنیدر 
ژوزف اوژن اشنیدر