فروشگاه اشنایدر الکتریکی

نمایندگی رسمی اشنایدر الکتریک در ایران

فروشگاه اشنایدر الکتریکی به عنوان نمایندگی رسمی اشنایدر تهران عملکرد بسیار خوبی داشته است و انواع محصولات شرکت اشنایدر از جمله کنتاکتور، پلاتین، ست اتصال تغذیه و قفل کنتاکتور، منبع تغذیه، اینورتر، رله نشتی جریان، ترانس جریان، سافت استارتر، سرو موتور درایو، ماژول مبدل و کنترل دور، کلید اتوماتیک، میکروسوئیچ و بسیاری از محصولات دیگر را با ظرفیت های مختلف و کیفیت عالی عرضه می کند.

مشتریان این نوع از محصولات می‌توانند با برقراری ارتباط با بخش فروش اشنایدر الکتریکی و یا ورود به سایت  www.schneiderelectricity.ir از ابزارها و محصولات موجود در این مجموعه مطلع شده و ضمن تماس با بخش پشتیبانی شرکت از قیمت آن‌ها آگاه شده و خرید خود را انجام دهند.

نمایندگی اشنایدر الکتریک در این سال‌ها توانسته است با ارائه محصولات با کیفیتی از قبیل تجهیزات الکتریکی، توزیع، انتقال انرژی الکتریکی و اتوماسیون و ابزار دقیق فعالیت اطمینان و اعتماد مشتری را جلب نماید.

همچنین شما می‌توانید در سایت فروشگاه  اشنایدر الکتریکی از آخرین محصولاتی که به نمایندگی اشنایدر اضافه شده است، مطلع شده و درباره کارایی هر یک از ابزارها و قطعات و روش نصب و استفاده از آن‌ها مطالب کامل و کارآمدی را بخوانید.

پیدا کردن ما بر روی نقشه

اشنایدر الکتریکی