خدمات اشنایدر الکتریکی

خدمات اشنایدر الکتریکی

خدمات اشنایدر الکتریکی

شرکت اشنایدر الکتریک فرانسه در بیشتر کشورهای جهان دارای نمایندگی می‌باشد و بخشی از تولیدات این شرکت در این کشورها انجام می‌پذیرد. در ایران نیز شرکت فنی و مهندسی اشنایدر الکتریکی به آدرس الکترونیکی www.schneiderelectricity.ir نمایندگی اشنایدر الکتریک به شمار می‌آید. این مجموعه با تکیه بر تجربه‌ی فنی کارشناسان و متخصصان خود و با استفاده از مشاوره و طراحی دقیق، توانسته است قطعات متنوعی را در حوزه صنعت برق و تجهیزات مرتبط با آن تولید کرده و پاسخگوی نیاز کشور در این عرصه باشد.

خدمات اشنایدر الکتریکی

اشنایدر الکتریکی با ۱۵ سال تلاش و تجربه در زمینه مشاوره فنی،فروش و توزیع محصولات اشنایدر الکتریک فرانسه، پاسخگوی نیاز شما در خصوص استفاده از هر نوع قطعه و ارائۀ راهکارهای فنی است. از این رو می تواند در طی فرآیند بررسی و انتخاب تا نصب و راه اندازی محصول همراه شما باشد. در این راستا افتخار ما همکاری با  صنایع نفت و گازو پتروشیمی ، صنعت برق وتابلوسازان کشور ، تأسیسات آب وفاضلاب ، صنعت ذوب وفولاد ، شرکت های داروسازی ، صنایع کاشی وسرامیک ، صنعت ماشین سازی  را میباشد

اشنایدر الکتریکی

اشنایدر الکتریک

 امروزه همزمان با تغییراتی نظیر سریع شدن روند شهرنشینی، دیجیتالی شدن، صنعتی شدن در سراسر دنیا ما را وادار می کند تا تعریف جدیدی از زندگی مدرن ارائه دهیم. اشنایدر الکتریک اعتقاد دارد که دسترسی به انرژی، اساسی ترین حق بشر است وبا شعار LIFE IS ON یا “زندگی در جریان است”، می خواهد همه انسان های روی کره زمین به انرژی مطمئن، ایمن، کارآمد و پایدار دسترسی داشته باشند و در کنار آن به محیط زیست آسیبی وارد نشود و خواهان انرژی سبز است.